ART / Oil paintings / Oil painting 16915120
nr 1691 5120
OIL PAINTING
kopia efter Liljefors, Fahlberg, fuk, 48x65 cm, outer dimensions including frame: 60x77,
kopia efter Liljefors, Fahlberg. Olja på duk, 48x65 cm, yttermått inklusive ram: 60x77 cm. Signerad
600
SEK 100
Monday Mars 31 2025
at 20:33:38
26/3 14:05:53