MÖBLER / Bord / Pelarbord 6732399

nr 673 2399

Pelarbord

med låda, 1800-tal, höjd: 73

Kondition: slitage

Utrop:

100 kr

Såld:

400 kr

måndag 13 december 2010
kl 18:28:33