ART / Oil paintings / Oil painting 5817679

nr 581 7679

OIL PAINTING

Jesus 16/1700-tal 89x69, slitage, skador.

Jesus 16/1700-tal 89x69

Condition: slitage, skador

3800

SEK 3800

Monday May 4 2009
at 16:00:00

4/5 00:12:01 1      Vinnande bud