MÖBLER / Bord / Soffbord 12702083
nr 1270 2083
Soffbord
1950-tal, Aarhus Danmark, Teak, Signerad Jensen. Bredd: 120, djup: 50 cm, höjd: 50 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 26 augusti 2019
kl 18:34:34
700 kr
800 kr