KONST / Litografier / Färglitografi 11064091
nr 1106 4091
Kristina Jöred
(1913-2003), Sverige
Färglitografi, Kristina Jöred (1913-2003), 303/360, signerad, motivet: 37x40
Kristina Jöred, svensk bildkonstnär född 1913, död 2003.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 1 maj 2017
kl 18:17:57
1/5 08:36:30
Kristina Jöred
Läs mer om Kristina Jöred