KONST / Litografier / Färglitografi 15339143
nr 1533 9143
Ulrica Hydman-Vallien
(1938-2018), Sverige
Signerad, numrerad 835/1500. Färglitografi, bildmått: 54x37 cm, yttermått inklusive ram: 74x56 cm
Ulrica Hydman-Vallien, svensk konstnär född 1938, död 2018.
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 10 april 2023
kl 19:42:45
7/4 12:54:09
500 kr
10/4 19:37:37
Ulrica Hydman-Vallien
Läs mer om Ulrica Hydman-Vallien