KONST / Litografier / Färglitografi 15759239

nr 1575 9239

Färglitografi

Rune Johansson, fåglar. Signerad, numrerad 171/250. Färglitografi, bildmått: 25x40 cm, yttermått inklusive ram: 42x55 cm

Utrop:

300 kr

Såld:

100 kr

måndag 30 oktober 2023
kl 18:23:29

30/10 18:02:03 1      Vinnande bud