ART / Oil paintings / Oil painting 14534105
nr 1453 4105
Andreas Hidvegi
(f. 1942), Sverige
Andreas Hidvegi (b. 1942), Sweden. "Jag tycker inte om konstkritiker", composition. Signed, numbered 1982. Oil on canvas, ca 90x90 cm, outer dimensions including frame: ca 100x100 cm,
OIL PAINTING, "Jag tycker inte om konstkritiker", komposition. Signerad, numrerad 1982. Olja på duk, ca 90x90 cm, yttermått inklusive ram: ca 100x100 cm
Andreas Hidvegi, Swedish painter born 1942.
600
SEK 500
Monday Mars 7 2022
at 19:23:29
350 kr
450 kr