KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15018421
nr 1501 8421
Avo Paistik
(1936-2013), Estland
3 st, "Kompositsioon", (3 C1-3). Signerade, daterade -87- blandteknik, yttermått inklusive ram: 63x46 cm
Avo Paistik, konstnär född 1936, död 2013.
Utrop:
800 kr
Såld:
3.000 kr
måndag 7 november 2022
kl 19:51:29
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
500 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
700 kr
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
2.000 kr
6
1.400 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
6
1.800 kr
1.900 kr (Budbetjänt)
2.600 kr
6
2.200 kr
2.400 kr (Budbetjänt)
2.800 kr
6
2.800 kr
2.800 kr (Budbetjänt)
6
3.000 kr