KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 13442540
nr 1344 2540
Annie Bergman
(1889-1987), Sverige
Träsnitt, 2 st, "Midsommar & Daggkåpa", Signerade. Motivet: 14x15 & 20x16 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 31 augusti 2020
kl 19:37:10
300 kr
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
Annie Bergman
Läs mer om Annie Bergman