KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16108346
nr 1610 8346
Blandteknik
Oidentifierad konstnär. Estland, Signerad. "Klassikalised Poosid" Blandteknik på duk, 58x71 cm, yttermått inklusive ram: 71x84 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 1 april 2024
kl 20:58:35
1.100 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)