KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14776249

nr 1477 6249

Bengt Wignell, Marin, Monogramsignerad, -02. Olja på pannå, yttermått inklusive ram: 39x48 cm

Utrop:

400 kr

Såld:

300 kr

måndag 4 juli 2022
kl 19:53:12