KONST / Litografier / Färglitografi 15175060
nr 1517 5060
Bengt Ã…berg
(f. 1941), Sverige
Träd. Signerad, numrerad 39/90. Färglitografi, bildmått: 46x37 cm, yttermått inklusive ram: 66x53 cm
Bengt Åberg, svensk målare född 1941.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 23 januari 2023
kl 19:24:41
22/1 22:36:04