KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14807492
nr 1480 7492
Barbro Gustafson
(f. 1936), Sverige
Oljemålning, "Ängel". Signerad, daterad -88. Olja på duk, 48x44 cm, yttermått inklusive ram: 49x45 cm
Barbro Gustafson, svensk bildkonstnär född 1936.
Utrop:
700 kr
Såld:
600 kr
måndag 1 augusti 2022
kl 18:55:44
500 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
500 kr