LIGHTING / Floor lamps / Floor lamp 17155199
nr 1715 5199
FLOOR LAMP
Ateljé Lyktan, Anders Pehrson, "Bumling", ställbar ljusarm. Height: 120 ca, wear, damages, saknar raster.
Ateljé Lyktan, Anders Pehrson, "Bumling", ställbar ljusarm. Höjd: 120 ca
Condition: slitage, skador, saknar raster
800
SEK 450
Monday August 4 2025
at 20:14:06
300 kr
350 kr
400 kr