KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17132395
nr 1713 2395
Bror Forsell (1883-1959), Sverige. Marin. Signerad. Olja på duk, 49x60 cm, yttermått inklusive ram: 63x74 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
350 kr
måndag 14 juli 2025
kl 20:48:29
10/7 05:43:35
300 kr
14/7 20:35:10