KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16583144
nr 1658 3144
Bente Berg
(f. 1931), Danmark
Oljemålning, Sjö. Signerad. Olja på pannå. 22x29 cm, yttermått inklusive ram: 29x36 cm
Bente Berg, dansk konstnär född 1931.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 18 november 2024
kl 19:15:57
18/11 16:18:59