GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Te/kaffegods 8382001
nr 838 2001
Te/kaffegods
cirka 20 delar, 'Mon amie', Rörstrand
Kondition: skadad, slitage, nagg, spricka/ sprickor
Utrop:
1.200 kr
Såld:
2.400 kr
måndag 5 augusti 2013
kl 18:30:20
700 kr
1.300 kr
1.500 kr
1.800 kr
2.200 kr
Rörstrand