ART / Misc. paintings / Keramikplatta 16858281

nr 1685 8281

Keramikplatta

M Fare. Signed, dated 2012, 21x20,

M Fare. Signerad, daterad 2012,21x20 cm

800

SEK 500

Monday Mars 10 2025
at 18:12:12

8/3 12:52:21 1      Vinnande bud