KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17035122

nr 1703 5122

Oidentifierad konstnär. Ej signerad, skogsfåglar. Olja på duk, 46x62 cm, yttermått inklusive ram: 54x70 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 26 maj 2025
kl 20:23:19

22/5 09:57:54 1      100 kr
26/5 19:14:17 2      Vinnande bud