KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12419298
nr 1241 9298
Sabina Ingre
(f. 1943), Sverige
Oljemålning, Ansikten. Signerad, daterad -87. Olja på duk, 45x47 cm, oramad
Sabina Ingre, svensk bildkonstnär född 1943.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 18 mars 2019
kl 19:12:18
18/3 09:44:28