KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14818242

nr 1481 8242

Gunnar Larsson. Tallar. Signerad, daterad 1914. Olja på duk, 60x47 cm, yttermått inklusive ram: 75x62 cm

Utrop:

500 kr

måndag 8 augusti 2022
kl 18:19:32