KONST / Litografier / Färglitografi 9122048
nr 912 2048
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Färglitografi , Peter Dahl (f. 1934), 297/460, signerad, motivet: 36x27
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
3.000 kr
måndag 15 september 2014
kl 20:51:46
1.800 kr
1.000 kr
1.200 kr
1.600 kr
2.000 kr
2.000 kr
2.600 kr
2.400 kr
2.800 kr
15 sep
Peter Dahl (f. 1934)