KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 5918031
nr 591 8031
Blandteknik
Signerad, Komposition, 72x55
Kondition: Saknar glas
Utrop:
100 kr
måndag 27 juli 2009
kl 17:26:27