KONST / Litografier / Färglitografi 12983376

nr 1298 3376

Färglitografi

Oidentifierad konstnär. Midsommar. Signerad, numrerad 105/250, ca 37x45 cm

Utrop:

500 kr

måndag 16 december 2019
kl 19:26:42