KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 8461553
nr 846 1553
Anders Fogelin
(1933-1982), Sverige
Blandteknik, Anders Fogelin (1933-1982), signerad, 33x41
Anders Fogelin, född 1933, död 1982, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 16 september 2013
kl 19:54:57
250 kr
250 kr
350 kr