ART / Misc. paintings / Vintage school posters 10291555
nr 1029 1555
VINTAGE SCHOOL POSTERS
12 pieces, wear, damages.
12 st
Condition: slitage, skador
SEK 400
Monday April 4 2016
at 18:11:37
150 kr
200 kr
350 kr