Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  ART / Watercolor paintings & Drawings / Mixed media 14719179



*

nr 1471 9179


MIXED MEDIA

unidentified artist. Signed, mixed media, 10x23, outer dimensions including frame: 22x40,


Oidentifierad konstnär. Signerad, blandteknik, 10x23, yttermått inklusive ram: 22x40 cm


Estimate:

500

Sold:

SEK 100

Auction date:

Monday May 30 2022
at 20:05:55


  • Bid history
Time Bidder Bid
29/5 17:10:12 1      Vinnande bud
29/5 17:22:31 1      justering av budtak


bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller blandteknik vattenfärg
  • 7048 WATERCOLOUR
    unidentified artist. No signature, "Eva den mondän..//
    Present: SEK 100

    Auction ends
    this Monday
    19 jan at 18:49
  • 6381 WATERCOLOUR
    Olof Walfrid Nilsson (1868-1956). Coastal scene. S..//
     

    Auction ends
    this Monday
    19 jan at 20:22
  • 6578 WATERCOLOUR
    Siri Magnus-Lagercrantz (1875-1944), Sweden. No si..//
     

    Auction ends
    this Monday
    19 jan at 20:22




Ladda ner broschyr