KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 5933200

nr 593 3200

Akvarell

signerad I. Ö. 1902, skepp i månsken, 48x30

Utrop:

100 kr

Såld:

650 kr

måndag 10 augusti 2009
kl 17:36:44