KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13338142
nr 1333 8142
Owe Junsjö
(f. 1945), Sverige
Oljemålning, "Eken", Signerad. Olja på duk, 33x24 cm
Owe Junsjö, svensk konstnär född 1945.
Utrop:
500 kr
måndag 15 juni 2020
kl 20:05:52