KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Gouache 7585402

nr 758 5402

Gouache

Birgitta Hallqvist, signerad-08, 69x47

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 14 maj 2012
kl 19:27:00

14/5 17:43:05 1      Vinnande bud

Gouache