ART / Oil paintings / Oil painting 11944057
nr 1194 4057
OIL PAINTING
unidentified artist. Flicka vid spårvagn. Signed, dated -43. Oil on panel, 40x32 cm,
Oidentifierad konstnär. Flicka vid spårvagn. Signerad, daterad -43. Olja på pannå, 40x32 cm
SEK 150
Monday July 30 2018
at 18:29:38
24/7 13:44:25
100 kr
30/7 18:02:50