KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15474355
nr 1547 4355
Oidentifierad konstnär. Signerad, marint motiv, Danmark. Olja på pannå, 26x35 cm, yttermått inklusive ram: 33x43 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
450 kr
måndag 12 juni 2023
kl 18:57:28
300 kr
400 kr