ART / Oil paintings / Oil painting 8516602
nr 851 6602
OIL PAINTING
signed, Månsken, late 19th century, 28 x 37,
Oidentifierad konstnär, sent 1800-tal, Månsken, signerad, 28 x 37
1000
SEK 700
Monday October 7 2013
at 20:55:13
5/10 21:00:53
600 kr
7/10 20:44:54