ART / Oil paintings / Oil painting 8516602

nr 851 6602

OIL PAINTING

signed, Månsken, late 19th century, 28 x 37,

Oidentifierad konstnär, sent 1800-tal, Månsken, signerad, 28 x 37

1000

SEK 700

Monday October 7 2013
at 20:55:13

5/10 21:00:53 1      600 kr
7/10 20:44:54 2      Vinnande bud