LIGHTING / Table lamps / Table lamps 10469613
nr 1046 9613
TABLE LAMPS
3 pcs, 1970s, height: 60 cm, wear, damages.
3 st, 70-tal, höjd: 60 cm
Condition: slitage, skador
600
SEK 250
Monday July 18 2016
at 18:13:39
100 kr
200 kr