KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckning 14476350
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller ej signerad landskap landskap med hus landskapsmotiv landskapsmåleri teckning tusch vattenfärg
-
6537 Blyerts
Augusta Askergren. Signerad, daterad 1860, Rinkest..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:22
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller ej signerad landskap landskap med hus landskapsmotiv landskapsmåleri teckning tusch vattenfärg
-
6537 Blyerts
Augusta Askergren. Signerad, daterad 1860, Rinkest..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:22



