GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Vas 5155386

nr 515 5386

Vas

Kina, 1800-tal, höjd: 29 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]

Utrop:

100 kr

Såld:

650 kr

tisdag 25 mars 2008
kl 16:23:28