FURNITURE / Tables / Dinner table 10583373
nr 1058 3373
DINNER TABLE
painted, length: 170d. 93, height: 72 cm, wear, damages.
bemålat, längd: 170d. 93, höjd: 72 cm
Condition: slitage, skador
800
SEK 250
Monday September 26 2016
at 19:35:13
200 kr
150 kr
200 kr (Robot)