KONST / Litografier / Färglitografier 16197063
nr 1619 7063
Lennart Gram
(1910-1996), Sverige
Färglitografier, + etsning, 3 st, oramade lösa blad, Berta Hansson & Sture Meijer, oramade lösa blad. Signerade. Färglitografi. Bladets mått: 40x50,50x60 cm
Lennart Gram, svensk målare och tecknare född 1910, död 1996.
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 13 maj 2024
kl 18:20:53
11/5 16:48:32
11/5 16:50:04
Lennart Gram
Läs mer om Lennart Gram