MÖBLER / Bord / Matbord 14897249
nr 1489 7249
Matbord
Superellips, björk, design: Bruno Mathsson / Piet Hein. Bredd: 240. Djup: 120 cm. Höjd: 70 cm
Kondition: slitage, skador, fläckar
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 12 september 2022
kl 21:01:03
300 kr
500 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
800 kr