KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 15935077
nr 1593 5077
Gustaf Skoglund
(1923-2003), Sverige
Pastell, Ssignerad och daterad -55, "Söndrum ". Bildmått: 20x48 cm, yttermått inklusive ram: 36x63 cm
Gustaf Skoglund, svensk målare, tecknare och grafiker född 1923, död 2003 .
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 29 januari 2024
kl 18:11:37
100 kr
150 kr
Gustaf Skoglund
Läs mer om Gustaf Skoglund