KONST / Litografier / Färglitografi 12144168
nr 1214 4168
Tom Krestesen
(f. 1927), Danmark
Färglitografi, Signerad, numrerad 109/150. Motivet: 34x42 cm
Tom Krestesen, målare och konsthantverkaee, född i Kolding, Danmark 1927.
Utrop:
500 kr
måndag 29 oktober 2018
kl 19:03:49
Tom Krestesen
Läs mer om Tom Krestesen