ART / Lithographs / Litographs in colors 16274161
nr 1627 4161
Lasse Ã…berg
(f. 1940), Sverige
2 pcs, Lasse Åberg (b. 1940), Sweden. Oramade lösa blad. Signed, Fata Morgana, in a portfolio, Isbjörn & Flygande hund. Litograph in colors. Sheet: 45x60,
LITOGRAPHS IN COLORS, 2 st, Oramade lösa blad. Signerade, Fata Morgana, i mapp, Isbjörn & Flygande hund. Färglitografi. Bladets mått: 45x60 cm
Lasse Ã…berg, born 1940, Swedish graphic artist, painter and film artist.
800
SEK 500
Monday June 10 2024
at 19:41:06
10/6 14:54:40
Lasse Ã…berg
Read more about Lasse Ã…berg