KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13924041
nr 1392 4041
Karl-Johan Hallander
(f. 1935), Sverige
Oljemålning, "Huvudled upphör". Signerad, daterad -70. Olja på duk, 66x55 cm, yttermått inklusive ram: 68x57 cm
Karl-Johan Hallander, svensk bildkonstnär född 1935.
Utrop:
700 kr
Såld:
450 kr
måndag 26 april 2021
kl 19:07:56
400 kr
400 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
Karl-Johan Hallander
Läs mer om Karl-Johan Hallander