KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Färgkrita 15646078
nr 1564 6078
Marianne Lundblad
(f. 1930), Sverige
Färgkrita, 5 st, Signerade, oramade, 40x30 cm
Marianne Lundblad, svensk bildkonstnär och skulptör född i Västerås 1930.
Utrop:
500 kr
måndag 18 september 2023
kl 18:00:33
Marianne Lundblad
Läs mer om Marianne Lundblad