KONST / Litografier / Färglitografi 13899466
nr 1389 9466
Staffan Kronberg
(f. 1902), Sverige
Färglitografi, "Vid Stora skuggan". Signerad, numrerad 52/360,21x13, yttermått inklusive ram: 43x34 cm
Staffan Kronberg, svensk målare och konsthantverkare, född 1902.
Utrop:
400 kr
måndag 5 april 2021
kl 19:47:04
Staffan Kronberg
Läs mer om Staffan Kronberg