ART / Watercolor paintings & Drawings / Mixed media 13767435
nr 1376 7435
Bror Kronstrand
(1875-1950), Sverige
Bror Kronstrand (1875-1950), Sweden. Flicka med rosett. Signed, dated 1919, 61x52 cm,
MIXED MEDIA, Flicka med rosett. Signerad, daterad 1919, blandteknik, 61x52 cm, yttermått inklusive ram: 72x64 cm
Bror Kronstrand, born 1875, dead 1950, Swedish painter.
1500
SEK 1000
Monday February 1 2021
at 20:03:41
31/1 10:49:26
Bror Kronstrand
Read more about Bror Kronstrand