ART / Lithographs / Litograph 16705051
*
nr 1670 5051
LITOGRAPH
Göran Nilsson, landscape with lake. Signed. Numrerad &/150. Image dimensions: 31x46,
Göran Nilsson, Insjölandskap, Signerad. Numrerad &/150. Färglitografi, bildmått: 31x46 cm
Estimate:
500
Sold:
SEK 100
Auction date:
Saturday December 21 2024
at 19:44:15
- Bid history
Time
Bidder
Bid
21/12 19:39:15
1
Vinnande bud
21/12 19:39:33
1
justering av budtak
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik göran nilsson insjölandskap landskap landskap med sjö landskapsmotiv landskapsmåleri litografi litografier litografiskt blad numrerad & vatten
-
8049 LITOGRAPH IN C..
+ häfte med dikter, Thomas Wahlström (1964), "Turn..//
Auction ends
this Monday
26 jan at 20:44
-
8061 LITOGRAPH IN C..
2 pcs, Bengt Landin (b. 1933), Sweden. Son, outer ..//
Auction ends
this Monday
26 jan at 19:22
-
8039 LITOGRAPH IN C..
efter Pablo Picasso, numbered 8/500, "Flamengo dan..//
Auction ends
this Monday
26 jan at 18:39
-
8043 LITOGRAPH IN C..
Inger Winther, "Agtipar". Signed, numbered ea 3/7,..//
Auction ends
this Monday
26 jan at 19:51
-
8103 LITOGRAPH IN C..
Karl Axel Pehrson (1921-2005), Sweden. PT dated - ..//
Auction ends
this Monday
26 jan at 18:32
-
8101 LITOGRAPH IN C..
Karl Axel Pehrson (1921-2005), Sweden. Signed, num..//
Auction ends
this Monday
26 jan at 18:31
*
LITOGRAPH
nr 1670 5051
LITOGRAPH
Göran Nilsson, landscape with lake. Signed. Numrerad &/150. Image dimensions: 31x46,
Göran Nilsson, Insjölandskap, Signerad. Numrerad &/150. Färglitografi, bildmått: 31x46 cm
| Estimate: | 500 |
|---|---|
| Sold: | SEK 100 |
| Auction date: |
Saturday December 21 2024 |
- Bid history
| Time | Bidder | Bid |
|---|---|---|
| 21/12 19:39:15 | 1 | Vinnande bud |
| 21/12 19:39:33 | 1 | justering av budtak |
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik göran nilsson insjölandskap landskap landskap med sjö landskapsmotiv landskapsmåleri litografi litografier litografiskt blad numrerad & vatten
-
8049 LITOGRAPH IN C..
+ häfte med dikter, Thomas Wahlström (1964), "Turn..//
Auction ends
this Monday
26 jan at 20:44 -
8061 LITOGRAPH IN C..
2 pcs, Bengt Landin (b. 1933), Sweden. Son, outer ..//
Auction ends
this Monday
26 jan at 19:22 -
8039 LITOGRAPH IN C..
efter Pablo Picasso, numbered 8/500, "Flamengo dan..//
Auction ends
this Monday
26 jan at 18:39
-
8043 LITOGRAPH IN C..
Inger Winther, "Agtipar". Signed, numbered ea 3/7,..//
Auction ends
this Monday
26 jan at 19:51 -
8103 LITOGRAPH IN C..
Karl Axel Pehrson (1921-2005), Sweden. PT dated - ..//
Auction ends
this Monday
26 jan at 18:32 -
8101 LITOGRAPH IN C..
Karl Axel Pehrson (1921-2005), Sweden. Signed, num..//
Auction ends
this Monday
26 jan at 18:31



