KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14061002

nr 1406 1002

Ana Wilhelmson-Lagerman

(1907-1988), Sverige

Oljemålning, Tvätt på lina, Monogramsignerad AW, daterad -40. Olja på pannå, 55x46 cm, oramad

Utrop:

500 kr

Såld:

5.200 kr

måndag 5 juli 2021
kl 20:18:52

  • 5 jul

Specialauktion Ana Wilhelmson-Lagerman

Läs mer om Specialauktion Ana Wilhelmson-Lagerman

Ana Wilhelmson-Lagerman

Läs mer om Ana Wilhelmson-Lagerman