KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9401149
nr 940 1149
Sven Lidberg
(1929-2009), Sverige
Blandteknik, Sven Lidberg (1929-2009), Mariehamns Fiskehamn, Ã…land, signerad SL, motivet: 14x22
Sven Lidberg, svensk målare född 1929 i Stockholm, död 2009.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 9 februari 2015
kl 19:25:28
7/2 11:26:28
Sven Lidberg
Läs mer om Sven Lidberg